Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Týmy Overwatch League se na Twitteru pochlubily novými hashflagy pro sezónu 2022

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Do začátku sezóny 2022 Overwatch League zbývá už jen něco málo přes dva měsíce. Fanoušci netrpělivě čekají na jakékoli novinky nebo aktualizace týkající se živých akcí, kompletních rozpisů nebo představení rané verze Overwatch 2 pro týmy.

  Žádné informace zatím nemáme, ale přinejmenším na Twitteru budou týmy Overwatch League v roce 2022 vypadat fantasticky. Několik týmů si prostřednictvím této sociální sítě zaregistrovalo nové “hashflags”, které k běžným hashtagům přidávají malou grafiku. Například tag #OWL2022 má nyní nad obvyklou grafiku Tracer, která oslavuje pátou sezónu ligy.

  Tým Hangzhou Spark bude mít v roce 2022 aktualizovanou ikonu hashflag s modrým vírem kolem svého ikonického loga s růžovou rukou. Další tým z východního regionu, Seoul Dynasty, má nyní podle všeho 3D ikonu místo obvyklého dvourozměrného tygra.

  Některé týmy přidaly do své sestavy nové hashtagy, například Atlanta Reign. Vítězové šampionátu z roku 2021 budou během páté sezóny používat #ReignSupreme. Tým Los Angeles Gladiators kooptoval jednu z Reinhardových ikonických hlášek #HammerDown, která se hodí k jejich estetice těžké zbroje.

  V jednom z nešťastných přírůstků vzhledem k historii týmu přidala Philadelphia Fusion jako nový tag pro rok 2022 #FusionClutch. Tento vyřazený tým má ve zvyku vstupovat do scénářů map-five a v posledních čtyřech letech se mu neustále nedařilo dostat se na vrchol, takže tento tag by mohl být spíše projevem do budoucna.

  Nejšťavnatějším přírůstkem – připravte si emotikony s očima – je přidání tagu #XLWeekend od týmu New York Excelsior. Zatímco v roce 2021 byl tento tag krátce používán pro virtuální události, v roce 2020 byl nejrozsáhleji používán pro úvodní víkendový homestand týmu. Nejedná se o absolutní záruku návratu živých akcí, ale vzhledem k tomu, že tým Houston Outlaws naznačil, že v roce 2022 se zahajovací víkend uskuteční osobně, je tento hashflag dobrým znamením.

  Žádná sezóna Overwatch League samozřejmě není úplná, aniž by se jeden tým úplně utrhl ze řetězu. Florida Mayhem – jak se na název týmu sluší – zaregistrovali hashflag s výrazem #BrickedUp a komunita o vtipy na toto téma nemá nouzi.

  Spoluproducent obsahu Mayhem Avast vtipkoval, že tag je poctou komunitě v Miami, ale většina terminálně online fanoušků uznává, že #BrickedUp je výraz používaný v obsahu pro dospělé, který označuje, že je člověk připraven k výkonu. Ačkoli většina nedávných tweetů jsou fanoušci z Floridy, kteří nový tag používají, mějte se na pozoru: Neprocházejte historii #BrickedUp na svém pracovním počítači.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS