Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  TenZ znovu podepsal smlouvu se Sentinels na VCT 2023

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kanadský hvězdný duelista Tyson “TenZ” Ngo po mnoha diskusích znovu podepsal smlouvu s týmem Sentinels na VALORANT Champions Tour 2023 a doplnil tak novou franšízovou soupisku.

  Jeho podpis přichází krátce po Zachary “zekken” Patronovi, který nyní potvrzuje jejich druhého hráče na soupisce pro sezónu 2023. Spolu s dalšími zprávami o dvou hráčích LOUD, kteří se k týmu připojí, se začíná rýsovat kompletní soupiska. Hvězda, která jim v roce 2021 pomohla k titulu Masters, však v týmu zůstává.

  TenZova cesta do Sentinels v roce 2023

  Když VCT v roce 2021 začínalo, Sentinels původně TenZ neměli. Jejich původním hvězdným duelantem byl bývalý MVP a šampion Overwatch League Jay “sinatraa” Won.

  Přesto se po skončení prvních pár turnajů objevila obvinění ze sexuálního zneužívání, která se hráče týkala. Byl na šest měsíců suspendován z ligy, čímž na soupisce Sentinels vznikla velká díra. Tým se rozhodl vzít si na hostování hvězdného duelanta z Cloud9 – TenZe. I přes rychlou obměnu soupisky si tým s TenZem v týmu vedl stejně dobře, ne-li lépe.

  Poté, co tým kraloval v Severní Americe, se s novým duelistou vydal na VCT 2021 Stage 2 Masters v Reykjavíku. Ten předvedl své schopnosti na svém charakteristickém hrdinovi Jettovi a pomohl Sentinelcům zadupat konkurenci do země a vyhrát vše. I když sezóna 2021 skončila pro Sentinels poměrně náhle, do budoucna podepsali TenZ na svou soupisku.

  Do roku 2022 zamířili se stejnou soupiskou, která je dovedla k úspěchu v roce 2021, a konkurence v jejich regionu rostla. Tým narazil na zeď, v roce 2022 se nedokázal dostat ani na jednu z akcí Masters, vypadl v kvalifikaci o poslední šanci svého regionu a chyběl na šampionátu.

  Budoucnost Sentinels

  Když společnost Riot Games odhalila, že se v roce 2023 bude hrát franšízová liga, divácká sledovanost a popularita týmu Sentinels vedly k tomu, že si je jako organizaci snadno vybrali. Soupiska, která jim pomohla získat mezinárodní titul, však téměř neexistovala. Pro toto LCQ byli na soupisce pouze tři z původních pěti hráčů Sentinels a bylo jasné, že se tým pro rok 2023 výrazně změní.

  Po mnoha zvěstech a interních diskusích je největší otázkou, zda TenZ zůstane u Sentinels i v roce 2023. Ačkoli kompletní soupiska není kompletní, jejich hvězdný hráč, který pomohl organizaci k titulu, je zpět.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS