TwitchPříběh Snoop Dogg a HRY! Raper u streamu běsnil, pak zapomněl vypnout...

Příběh Snoop Dogg a HRY! Raper u streamu běsnil, pak zapomněl vypnout kameru. Co se dělo?

Americký zpěvák si na internetu uřízl pořádnou ostudu. Snoop Dogg patří mezi milovníky her a své umění sdílí přes platformu Twitch i se svými fanoušky. Stream se mu ale před pár dny nepovedl úplně podle představ. Nejprve při hraní zuřil a nadával, pak si na pár hodin zapomněl vypnout kameru.

Svět zná tuhle populární postavičku hlavně díky mikrofonu. Oblíbený raper v minulosti vyprodával koncertní haly a jeho pecky zná celá široká veřejnost. Není to ale jen o nich. Snoop Dogg promlouvá do dění v USA i z jiných stránek.

Během listopadu třeba chodil po ulici a rozdával lidem jídlo. Krásné gesto a „Díkuvzdání ve stylu neotřelého rapera“ řešil tehdy celý internet. Jen málokdo už ale ví, že se 49letý hudebník vzhlédl také v počítačových hrách.

Prostřednictvím streamu se svými příznivci sdílí zálibu ve hře Madden NFL. Poslední účinkování na Twitchi si ale jistě za rámeček nedá. „Se*u na to. Přišel jsem do tohohle pokoje a všechno je špatně. Kašlu na to,“ běsnil po nevydařeném účinkování.

Nadávky a série sprostých slov, to je jedna věc. To, co se ale událo pak, vhání úsměv na tvář ještě víc. Rozlícený Snoop totiž uháněl z pokoje, aniž by stream vypnul. Naprázdno tak jeho kamera běžela dalších několik hodin.

Celebrity a počítačové hry? Tohle spojení zase tak velká čísla nedělá. Slavné osobnosti sleduje při snaze ovládnout oblíbené pecky jen hrstka lidí. V době nadávání a odchodu ze židle koukalo na Snoop Dogga jen zhruba 300 lidí.

A jinak to není ani u dalších. Jen kolega Logic z prostředí rapu si v téhle statistice vede o něco lépe. Ani tisícovka lidí ale není žádným vítězstvím. Vracíme se však zpět k hlavní postavě našeho článku. 300 lidí totiž během následných 7 hodin, kdy stream běžel naprázdno, nahradilo až 4 a půl tisíce diváků.

Škoda jen, že se nic tak dramatického neodehrálo. Žádný zkrat, žádná peprná story, nic neobvyklého. Diváci určitě čekali víc než jen to, že Snoop Dogg po několika hodinách dojde kameru vypnout.

Doporučujeme

BLAST Open Porto odstartoval. Šestnáct týmů čeká boj o milionový prize pool

Šestnáct předních týmů se od středy utká na BLAST Open Porto 2026. Turnaj odstartuje skupinovou fází v Kodani, z níž šest nejlepších celků zamíří začátkem září do portugalského Porta. Ve hře je celkem 1,1 milionu dolarů a mezi účastníky nechybějí Spirit, Vitality, NAVI, G2, MOUZ nebo Falcons.

Spirit otočili finále proti FUT a ovládli Counter-Strike na EWC

Team Spirit ovládli turnaj v Counter-Strike 2 na Esports World Cupu 2026. Ve finále porazili FUT Esports 3:1 na mapy, přestože úvodní Cache patřila soupeři. Hvězdou vítězného týmu byl znovu Danil „donk“ Kryshkovets, který si odnesl ocenění pro nejužitečnějšího hráče turnaje.

Enterprise končí ve VCT EMEA, po těsném Abyssu je vyřadil Team Liquid

Cesta Enterprise Esports ve VCT EMEA Stage 2 skončila ve druhém kole spodního pavouku. Česká organizace podlehla Team Liquid 0:2 na mapy. Zatímco na Lotusu soupeři jasně dominovali, na Abyssu se Enterprise drželi až do samotného závěru a padli těsně 12:14.

Ženský Counter-Strike bojuje o přežití. Hráčky utíkají k Valorantu a budoucnost scény je nejistá

Ženská scéna Counter-Strike 2 se ocitla v jedné z nejtěžších situací za poslední roky. Po konci ESL Impact ubývají turnaje, organizace rozpouštějí sestavy a známé hráčky přecházejí ke konkurenčnímu Valorantu. Podle lidí z prostředí profesionálního esportu už nejde jen o útlum. Ženský Counter-Strike údajně „přežívá na přístrojích“.

Honor of Kings roste rekordním tempem. Mobilní MOBA hry začínají dotahovat počítačové giganty

League of Legends a Dota 2 dlouhé roky dominují sledovanosti MOBA esportu, jejich náskok se ale postupně zmenšuje. Mobilní tituly v čele s Mobile Legends: Bang Bang a rychle rostoucím Honor of Kings ukazují, že souboj mezi PC a mobilní scénou může být v dalších letech mnohem vyrovnanější.

Gwen zvládl tlak a vítězstvím v Trackmanii zajistil All Gamers celkové prvenství

Francouzský hráč Gwendal „Gwen“ Duparc vyhrál turnaj v Trackmanii na Esports World Cupu 2026 a svým triumfem zároveň rozhodl boj o prvenství v celkovém hodnocení klubů. Organizace AG.AL díky jeho výkonu přeskočila obhájce Team Falcons a poprvé získala titul v Club Championship.

Enterprise Esports nestačili na Karmine Corp a padají do spodního pavouku

Enterprise Esports další překvapení v play-off VCT EMEA Stage 2 nepřidali. Po vítězství nad Team Vitality tentokrát česká organizace nestačila na Karmine Corp a po porážce 1:2 na mapy se přesunula do spodního pavouka. Šanci na pokračování v turnaji ale stále má, další zápas ji čeká už v neděli.

Enterprise Esports zaskočili Vitality a postoupili dál v play-off VCT EMEA

Enterprise Esports pokračují ve výborném tažení evropskou scénou VALORANTU. Česká organizace v úvodním kole play-off VCT EMEA Stage 2 porazila Team Vitality 2:1 a zajistila si postup do horního semifinále. K obratu přispěl také český hráč Martin „MAGNUM“ Peňkov.

Fortnite se vrátil na Esports World Cup. Čtyřicet dvojic hraje o milion dolarů

Fortnite se po roční přestávce vrátil na Esports World Cup. Čtyřicet nejlepších dvojic se v Paříži utkává o jeden milion dolarů. Turnaj se poprvé hraje v rychlejším režimu Reload.

Ženská sestava FURIA opouští Counter-Strike a přechází do VALORANTU

Brazilská organizace FURIA přesouvá kompletní ženskou sestavu z Counter-Striku 2 do VALORANTU. Hráčky zůstanou pohromadě a pod novým názvem budou pokračovat v soutěžním okruhu VCT Game Changers.

Historicky první Esports Nations Cup se o rok odkládá

První ročník reprezentačního turnaje Esports Nations Cup se letos neuskuteční. Organizátoři přesunuli očekávanou akci v Rijádu na listopad příštího roku. Změna ovlivní národní týmy z více než stovky zemí a území.

Čínská Dota zažívá historický propad. Na domácím TI15 nemá jediný tým v nejlepší osmičce

Čínská Dota 2 narazila na historické dno. Xtreme Gaming, Vici Gaming ani Team Resilience se na The International 15 v Šanghaji nedostaly mezi osm nejlepších týmů. Poprvé v historii turnaje tak v play-off chybí čínský zástupce. Ještě znepokojivější než výsledky je však stav celé tamní scény.

Český youtuber Necrit odhalil původní podobu League of Legends

Jedna z nejznámějších kompetitivních her měla původně vypadat úplně jinak. Český youtuber Necrit získal ve spolupráci s Riot Games přístup k prezentaci pro investory, která ukazuje ranou podobu League of Legends. Hra tehdy nesla název Onslaught: War of the Immortals.

Dota 2 řeší další skandál. Doživotní trest pro TaiLunga má být jen špičkou ledovce

Jihoamerickou scénou Dota 2 otřásá další případ spojený s narušením soutěžní integrity. Teprve sedmnáctiletý talent Santiago „TaiLung“ Agüero Gustavo dostal před The International 15 doživotní zákaz účasti na turnajích PGL. Podle brazilského trenéra Filipeho „Astini“ Ribeira však nejde o ojedinělý problém. Match-fixing a podvádění mají být v regionu mnohem rozšířenější.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama