Více
  -0.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  Patiphan opouští VALORANT a vrací se k profesionální kariéře ve hře Overwatch

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Patiphan “Patiphan” Chaiwong oficiálně opustil VALORANT a pokračuje v profesionální kariéře ve hře Overwatch. Naposledy hrál v soutěži VALORANT Champions 2021, kde svému týmu X10 CRIT pomohl k postupu do play-off.

  X10 vypadl ve čtvrtfinále s týmem Gambit Esports, načež Patiphan napsal, že to byl jeho “poslední oficiální zápas”.

  Patiphan se rychle stal jedním z nejlepších hráčů Valorantu v Asii, ale jeho cesta ve hře nebyla úplně jednoduchá. V červenci odstoupil z X10 kvůli zranění zápěstí, do hry se vrátil až o několik měsíců později, právě v době konání Valorant Champions.

  Ve středu tým Los Angeles Gladiators oznámil, že Patiphana podepsal na sezónu 2022 Overwatch League. Patiphan si původně udělal jméno jako hvězdný DPS hráč ve hře Overwatch. V pouhých 15 letech hrál v roce 2018 na Světovém poháru ve hře Overwatch, kde reprezentoval Thajsko. Tam se postaral o rozruch svými úžasnými mechanickými dovednostmi a smyslem pro hru, zejména na hrdiny jako Genji a Widowmaker.

  Několik dalších let Patiphan nadále dominoval asijsko-pacifické scéně Overwatch a hrál v týmech jako Talon Esports a World Game Star Phoenix. Stabilně předváděl dobré výkony jak v Overwatch Contenders, tak v mezinárodních turnajích, jako je Gauntlet. Rok 2022 bude prvním rokem, kdy bude moci Patiphan v Overwatch League hrát.

  Patiphan v srpnu 2020 ukončil svou kariéru v Overwatchi, aby se mohl věnovat kariéře ve VALORANTu. Rychle se etabloval jako vycházející hvězda a v roce 2021 se zúčastnil dvou velkých mezinárodních turnajů: VALORANT Champions Tour Stage 2: Masters Reykjavík a VALORANT Champions. Jeho propracované výstupy v Reykjavíku vzbudily téměř stejný rozruch jako jeho bláznivé hraní. Na tomto turnaji si také vytvořil silné pouto s Jakem ‘Boasterem’ Howlettem z Fnatic, který to nazval “láskou na první pohled”. Po celou dobu svého působení v týmu X10 CRIT byl jeho hráčským esem a byl považován za hlavní důvod, proč se týmu dařilo na mezinárodním poli.

  Nyní, když může Patiphan hrát v Overwatch League, je jedním z nejočekávanějších nových talentů, kteří vstoupí do sezóny 2022. Overwatch League 2022 se bude hrát také v raném sestavení hry Overwatch 2, ještě před jejím oficiálním vydáním. Očekává se, že díky tomu, že ve hře Overwatch 2 bude o jednoho tanka méně a dojde k přesunu na hru 5v5, se na DPS hráče, jako je Patiphan, zaměří mnohem více než v předchozím díle.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Bobby Kotick

  Akvizice Activision Blizzard společností Microsoft. Co to znamená?

  Společnost Activision Blizzard je od loňského roku pod drobnohledem veřejnosti kvůli údajným případům sexuálního zneužívání a sexuálního obtěžování zaměstnankyň. To vedlo kalifornský úřad pro spravedlivé zaměstnávání a bydlení k podání žaloby na společnost v červenci 2021.

  Cesta Teamu Liquid na League of Legends Championship

  Soupiska Team Liquid 2022 je nejnovějším super týmem v sérii League of Legends Championship. V čele se zkušenými veterány, jako jsou support Jo "CoreJJ" Yong-in, mid laner Søren "Bjergsen" Bjerg a top laner Gabriël "Bwipo" Rau, není divu, že očekávání od této iterace týmu jsou větší než kdy jindy.

  Evil Geniuses zůstávají po výhře nad Immortals v LCS Lock In neporaženi

  Tým Evil Geniuses v League of Legends dnes smetl Immortals. V turnaji 2022 LCS Lock In je zatím neporažen.

  CS:GO týmy prodlužují partnerství s ESL Pro League do roku 2025

  Partnerství s ESL Pro League ve hře Counter-Strike. To bylo podle oznámení společnosti ESL Gaming prodlouženo nejméně do roku 2025. Přesněji jde o partnerství mezi 14 týmy a ESL Gaming, jindy označované za Louvre Agreement.

  Společnost Valve poskytuje aktuální informace o zrušeném turnaji Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022

  Společnost Valve vydala malou aktualizaci týkající se zrušení turnaje Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022. Uvedla, že pracuje na plánu náhradní akce.

  Riot údajně vyšetřuje bosse TSM Reginalda kvůli špatnému chování na pracovišti a šikaně

  Společnosti Riot Games a Team SoloMid v úterý potvrdily, že vyšetřují obvinění ze slovního napadení a šikany vznesené proti generálnímu řediteli a zakladateli TSM Andymu "Reginaldovi" Dinhovi.
  Reklama
  Reklama
  Reklama