Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Fakerovi dnes končí smlouva! Kam by se mohl vydat?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Finalista Worlds 2022 Lee “Faker” Sang-hyeok zvažuje možnosti pro novou sezónu 2023. Podle zprávy z blix.gg přišly dvě nabídky od významných týmů z LCS v Severní Americe.

  Trojnásobný mistr světa League of Legends byl blízko k tomu, aby počtvrté zvedl nad hlavu Summoner’s Cup, ale neuspěl, když ve finále, které mnozí fanoušci považují za nejlepší sérii Worlds všech dob, prohrál T1 s DRX 3:2 na zápasy.

  Na základě oficiální globální databáze smluv společnosti Riot Games vyprší smlouva 26letého profesionálního hráče s T1 dnes, 21. listopadu.

  Stále je spoluvlastníkem společnosti T1 Entertainment and Sports, tím se stal v roce 2020, kdy znovu podepsal smlouvu s organizací, ve které působí od začátku své kariéry v roce 2013.

  Faker celou svou kariéru strávil v T1. Zůstává tedy otázkou, jestli bude chtít opustit organizaci, ve které vybudoval celou svou kariéru a zkusit něco nového, nebo vše nechat při starém.

  Fakerovi se v organizaci podařilo urvat tři tituly z Worlds (2013, 2015, 2016) a dva z Mid-Season Invitationals (2016, 2017). Má 10 kombinovaných titulů z LCK a Champions Korea. Korejští fanoušci ho někdy nazývají Nezničitelný král démonů.

  https://twitter.com/zeusseonsu/status/1594250488752799746

  Je také držitelem několika MVP titulů. A má za sebou obrovskou fanouškovskou základnu, která bude bedlivě sledovat každý tým, kam by se Faker teoreticky mohl přidat.

  Faker v současné době jedná s několika organizacemi, včetně týmů z LCS

  Na základě zprávy z blix.gg projevily o hvězdného mid lanera zájem týmy Team Liquid a FlyQuest. Konkrétně Team Liquid již po několika kolech vyjednávání předložil svou nabídku.

  Přestavba organizace pro sezónu 2023 je v plném proudu. O víkendu oznámila podepsání smlouvy s Fakerovým bývalým spoluhráčem z týmu SK Telecom T1 a vítězem mistrovství světa 2015 Jang “MaRin” Gyeong-hwanem jako hlavním trenérem.

  Možná se chystá i čistě korejsky mluvící tým, který se soustředí kolem podpůrného hráče týmu Liquid a vítěze Worlds 2017, Jo “CoreJJ” Yong-in.

  Z týmu T1 letos končí smlouva pouze Fakerovi. Choi “Zeus” Woo-je, Mun “Oner” Hyeon-jun, Lee “Gumayusi” Min-hyeong a Ryu “Keria” Min-seok mají smlouvy do listopadu 2023. Minulý týden byla také potvrzena pozice Bae “Bengi” Seong-woonga jako hlavního trenéra pro sezónu 2023.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno