Více
  5.8 C
  Czech
  Pondělí, 25 října, 2021

  EA chystá obří změny. FIFA 22 má být poslední placenou, česká liga v jednání

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Fotbalová revoluce? Přesně takhle se mluví o nově chystané edici oblíbené herní série s názvem FIFA. Tvůrci z EA už představili světu trailer, poodhalili nové režimy a tak nějak celkově na verzi s pořadovým číslem 22 nalákali. Bude to opravdu něco, i když zřejmě zase bez asistence Čechů.

  Fotbalový simulátor s názvem FIFA zná asi každý hráč. Ať už je ale aktuální verze jakákoliv, fanoušci se vždycky ohromně těší na tu novou. A to se letos potvrzuje, FIFA 22 totiž má být úžasná a nabídnout několik nových prvků.

  Tedy pokud mluvíme o konzolích. Na počítačích to zase takový šlágr nebude a zůstane téměř vše při starém. Xbox i PlayStation se ale mohou těšit na novou technologii HyperMotion. Ta by měla zlepšit pohyb či vnímání hráčům.

  „Průkopnická nová technologie HyperMotion vylepšuje zápasy ve všech režimech hry FIFA 22,“ myslí si vývojáři z EA. Kromě výše zmíněných věcí se zlepší i taktická vyspělost fotbalistů, jejich kontrola s míčem i souboje.

  Změny čeká hlavně FUT

  FIFA Ultimate Team, jak zní FUT dlouze, projde také četnými obměnami. Přeci jen je to z pohledu FIFY ten nejhranější mód ze všech, takže hlavně sem by měli tvůrci soustředit svou pozornost. A dělají to. Prosby hráčů tak byly vyslyšeny.

  Klíčová bude zejména situace s Víkendovou ligou, tam by se nově mohli hráči dostat jednodušeji, navíc odehrají menší porci zápasů. Kvalifikace do VL se bude pojit s vítězstvími a už nikoliv pouhými body, což bude určitě schůdnější.

  Kromě toho se mohou nadšenci do FIFY těšit i na nové Heroes, tedy hrdinné hráče, kteří si v minulosti podmanili fotbalovou scénu. Ti by měli být ještě o úroveň před Ikonami a nabízet spoustu vylepšení do týmu.

  Gomez, Milito, Keane, Dempsey a spousta dalších. Na tyhle hvězdy let minulých se budete moct těšit.

  Česká liga ve FIFĚ?

  Letos zřejmě ještě nebude, alespoň malá naděje ale stále existuje. „Podle posledních informací česká liga ve hře FIFA 22 nebude, jednání stále probíhají,“ prozradil ředitel komunikace a PR Ligové fotbalové asociace Štěpán Hanuš.

  Kdyby bylo vše při starém, ve FIFĚ 22 se ukáže minimálně trojice Sparta, Slavia a Plzeň. I další by ale do hry chtěli, počínaje účastníky pohárů v Evropě a konče ligovými nováčky.

  FIFA 23 má být zdarma

  Ať už se to zdá jakkoliv podivné, měla by to být pravda. Za novou FIFU se platí v řádech tisíců korun, od poloviny roku 2022, kdy edice 23 vychází, by ale mohla být zdarma. Zájem o hru by tenhle krok jednoznačně zvýšil.

  Diskuse na tohle téma se rozběhla na Twitteru. Podle zákulisních informací má být FIFA 22 poslední placenou verzí, pak už se přejde na free-to-play. Fanoušci se bojí větších cen za body i karty, nic takového by ale prý hrozit nemělo.

  FIFA 23 vyjde v půlce roku 2022, FIFA 22 ale už teď na konci září. A máte se na co těšit!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  FIFA 22

  EA přemýšlí o novém názvu pro FIFU. Práva jsou drahá, fotbalová federace neustoupí

  FIFA. Název, který tvůrci z EA vybrali pro fotbalový simulátor už v roce 1993. Dost možná se ale může stát, že dojde ke změně. Důvod? Mezinárodní fotbalová federace FIFA, které EA platí za jméno ohromné peníze, chce částku ještě znásobit. Navíc každé čtyři roky.
  Team Secret: The International 10

  Známe všechny týmy, které si zahrají na hlavní události letošního mistrovství The International 10

  Po tom, co se v neděli odehrál poslední zápas skupinové fáze, je tato část u konce a teď hurá na hlavní událost mistrovství The International 10. Z 18 týmů zbývá 16 kandidátů na titul nejlepšího Dota 2 týmu na světě.
  The International 10

  Valve konečně odhalilo, jak budou vypadat skupiny pro The International 10

  Pouhých 24 hodin před zahájením letošního mistrovství světa v Dotě Valve oficiálně odhaluje, jak bylo všech letošních 18 organizací, které se utkají o šanci probojovat se do hlavní události, rozděleno do dvou skupin.
  FIFA 22

  FIFA 22: nejlepší edice, která kdy v historii fotbalových simulátorů vyšla

  Někteří už sice hrají nový ročník FIFY díky předkupnímu právu už zhruba týden, zbytek ale čekal na oficiální spuštění serverů 1.10.2021. První říjnový den byl totiž dnem, kdy svět spatřil kompletní FIFU 22. Tu, o které se říká, že má být nejlepší edicí, která kdy v historii fotbalových simulátorů vyšla.
  eFootball 22

  Nejhorší hra v historii Steamu? eFootball. Špatný vtip, zlobí se hráči

  Fotbalové simulátory měly v minulých letech dvě hlavní zastoupení - FIFU a PES. Zatímco FIFA směřuje tím dobrým směrem, druhý jmenovaný titul vše, co na něm bylo dobré, zničil. Novinka a nástupce s názvem eFootball je nejhůře hodnocenou hrou v dějinách Steamu.
  Hearthstone World Championship 2021

  Blizzard oznámil datum konání Hearthstone World Championship 2021. Hrát se bude o 500 tisíc dolarů

  Pokud jste se už nemohli dočkat nějakého špičkového kompetitivního Hearthstonu, pak má pro vás Blizzard skvělou zprávu. Oznámil totiž mistrovství světa v této online karetní hře.
  Reklama
  Reklama
  Reklama