Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Cesta Teamu Liquid na League of Legends Championship

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Soupiska Team Liquid 2022 je nejnovějším super týmem v sérii League of Legends Championship. V čele se zkušenými veterány, jako jsou support Jo “CoreJJ” Yong-in, mid laner Søren “Bjergsen” Bjerg a top laner Gabriël “Bwipo” Rau, není divu, že očekávání od této iterace týmu jsou větší než kdy jindy.

  Po působivém startu do skupinové fáze 2022 LCS Lock In v poměru 2:1 to vypadá, že jsou na dobré cestě tato očekávání naplnit.

  Navzdory imigračním komplikacím s CoreJJ a bot lanerem Stevenem “Hans sama” Livem, kvůli kterým si oba hráči museli rozdělit čas se svými kolegy z akademie, vypadají Team Liquid jako tým, kterého se v Lock In musíme obávat. Bot laner akademie Sean “Yeon” Sung a support Bill “Eyla” Nguyen hráli při svých debutech v LCS sebevědomě a nezůstalo to bez povšimnutí.

  Po nebojácném výkonu na Graves v nedělním utkání TL nad CLG je jasné, že Bwipo po odchodu z Evropy nepolevil z plynu. S novým týmem a novým začátkem v Severní Americe má Bwipo z TL co dokazovat, ale zatím se soustředí na to, aby pro sebe a své spoluhráče udělal to nejlepší, co může, s příležitostí, kterou dostal.

  V této fázi kariéry by bylo těžké tvrdit, že si Bwipo nezískal místo mezi nejlepšími top lanery světové úrovně. Finalista mistrovství světa League of Legends, mistr Evropy, All-Pro top laner a All-Star 1v1 šampion jsou jen některé z titulů, které má na svém kontě. Rok 2022 znamená pro Bwipa první vstup do nového regionu, a přestože je jeho mysl stále zaměřena na vítězství, vstupuje do tohoto roku se sadou ucelených cílů, které si klade.

  Mezi budováním souhry s novými spoluhráči, asimilací do úplně jiné role a nešťastným koncem na mistrovství světa byl Bwipův rok 2021 s Fnatic plný vzestupů a pádů. Po hektickém mezisezónním období Bwipo zdůraznil, že je důležité udržovat si dobré duševní zdraví, aby byl tím nejlepším spoluhráčem a nejlepší verzí sebe sama, jakou může být.

  Díky výsledkům tohoto víkendu se Team Liquid nyní nachází na druhém místě ve skupině B, hned za jediným týmem, který jim v LCS Lock In zatím uštědřil porážku: Evil Geniuses. Pokud se týmu podaří udržet tempo a usadit se na pódiu, bude mít dobrou pozici proniknout do vyřazovacích bojů a bojovat o titul.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS