Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Astralis na soupisku přidává Farliga

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Astralis poslali na lavičku AWPera Philipa “Lucky” Ewalda a nahradil ho Asgerem “farlig” Jensenem. Změna přichází poté, co byl dánský tým vyřazen z Intel Extreme Masters Katowice těsně před fází play-off.

  “Farlig disponuje mnoha vlastnostmi, které v týmu potřebujeme: Je to agresivní nárazový hráč, který se nebojí pustit do boje a převzít iniciativu. Vytváří prostor pro své spoluhráče a zároveň přispívá k týmové dynamice tím, jaký je,” uvedl v tiskové zprávě Kasper Hvidt, sportovní ředitel společnosti Astralis.

  Hvidt přiznal, že Astralis se v poslední době potýká s problémy, protože se snaží najít údernost od doby, kdy přivedli Kristiana “k0nfig” Wieneckeho a Benjamina “blameF” Bremera, aby doplnili svou sestavu. Hvidt očekává, že farlig přinese od začátku tolik potřebnou palebnou sílu a pomůže Astralis udělat další důležité kroky.

  “Opravdu se těším, až se budu moci nazývat hráčem Astralis, a udělám vše pro to, abych dokázal, že jsem správná volba. Vím, že budu muset poměrně rychle podávat výkony, abychom tento tým dostali nahoru, kam patří, a i když všichni kážou “trpělivost”, já chci prostě začít a pomoci týmu se prosadit,” řekl farlig.

  Farlig působil ve významných týmech, jako jsou Copenhagen Flames, GODSENT a naposledy FunPlus Phoenix. Za poslední rok dosáhl podle HLTV průměrného hodnocení 1,07.

  Farlig se vyjádřil, že během uplynulého víkendu byl v kontaktu s několika dalšími týmy. Jejich nabídky odmítl, když za ním přišla společnost Astralis s vážnou nabídkou. Věci se daly rychle do pohybu a Farlig podepsal smlouvu, přičemž citoval sen mnoha dánských hráčů, kteří si nepřejí nic jiného než hrát s Astralis, jednou z nejúspěšnějších organizací v Counter-Strike: Global Offensive.

  Co to znamená pro Luckyho?

  Co se týče Luckyho, mladý AWPer se o své zkušenosti s dánskou org. vyjádřil pozitivně. K Astralisu se připojil v bouřlivém období v srpnu 2021, kdy se org nacházel uprostřed odchodu svého jádra, které získalo hlavní vítězství. Z původní soupisky nyní zůstali pouze Lukas “gla1ve” Rossander a Andreas “Xyp9x” Højsleth. Ke své vlastní hře byl kritický, protože devatenáctiletý Dán se nikdy plně neprosadil.

  “Bohužel jsem nikdy nenašel sám sebe ani svůj flow ve hře, což je TAK otravné, protože vím, že toho umím mnohem víc, než jsem předvedl,” uvedl mladší AWPer na TwitLongu.

  Očekává se, že Astralis debutují s novou soupiskou v 15. sezóně ESL Pro League, která začíná 9. března.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS