Reklama
6 C
Czech
Pondělí 16. března 2026
OstatníComplexity vstupuje do Halo Infinite, podepisuje Triggers Down

Complexity vstupuje do Halo Infinite, podepisuje Triggers Down

Complexity se po desetileté pauze vrací do hry Halo s novou soupiskou. Ta se zúčastní nadcházejícího turnaje Halo Championship Series Kickoff Major v Raleighu v Severní Karolíně.

Complexity podepíšou bývalou soupisku Triggers Down, která není organizaci Complexity cizí. Tým, který byl původně založen již v roce 2005, byl sponzorován společností Complexity v roce 2011, kdy tato organizace naposledy soutěžila v esportu Halo.

„Energie a vzrušení kolem Halo Infinite svědčí o přetrvávající síle této série a o roli, kterou sehrála v životech milionů hráčů, včetně mě,“ řekl Jacob „Hysteria“ Reiser. „Halo Infinite představuje vzrušující novou kapitolu v mé kariéře i pro celou sérii. Mít svou soutěžní reprízu a reprezentovat takovou starší značku, jako je Complexity, je opravdu jedinečná příležitost.“

Triggers Down se na kvalifikačních turnajích pro Raleigh prezentovali raketovými výkony a v důsledku toho budou soutěžit v otevřeném bracketu této akce. Turnaje se zúčastní více než 400 týmů, které se utkají o možnost dosáhnout na vrchol.

„Halo je legendární franšíza a hrála klíčovou roli v počátcích rozvoje esportu v Severní Americe,“ řekl Nick Ridgeway, asistent generálního ředitele společnosti Complexity Gaming. „Halo Infinite slibuje novou zlatou éru esportu Halo. Vrátit značku Complexity po deseti letech na scénu s touto talentovanou sestavou je pro celou organizaci významným momentem.“

Soupiska Triggers Down je složena z talentů Halo, kteří soutěžili v uplynulém desetiletí na různých soupiskách. Patří mezi ně i bývalý vysloužilý profesionál Hysteria, který se ze scény stáhl v roce 2016.

Jacob „Hysteria“ Reiser

Justin „Hunter Jjx“ Joseph

Robert „RobTheTurtle“ O’Connor

James „Triton“ Bolling

Rob The Turtle a TritoN se k týmu připojili teprve 26. listopadu, ale i tak se jim podařilo umístit se v nejlepší třináctce na HCS North America Open Series a v kvalifikaci na HCS North America Major Raleigh 2021, i když to nestačilo na zajištění místa na Major. Rob The Turtle se připojuje k týmu Complexity s desetiletou zkušeností ve sportovním hraní Halo, kterého se účastní od roku 2011, převážně ve hrách Halo Reach a Halo 5. Triton, další nový přírůstek týmu, je známý svou přesností a schopností zabíjet.

Nyní se Complexity utká s opozicí více než 300 dalších hráčů o místo na Kickoff Major prostřednictvím otevřeného bracketu akce Infinite, která zahajuje další éru kompetitivního Halo.

Doporučujeme

NAVI získali titul v ESL Pro League

Ukrajinská organizace Natus Vincere ovládla 23. sezonu ESL Pro League v Counter-Striku 2. Ve finále ve Stockholmu porazila Auroru Gaming 3:1 na mapy a připsala si první trofej roku 2026. Vítězství jí vyneslo 100 tisíc dolarů a zároveň posílilo její postavení ve světovém žebříčku.

Starfield má podle tvůrců stále velkou budoucnost. Todd Howard se své vize nevzdá

Vesmírné RPG Starfield možná při vydání nesklidilo tak nadšené reakce jako předchozí hry Bethesdy, jeho tvůrci ale věří, že čas bude hrát v jeho prospěch. Skladatel Inon Zur je přesvědčený, že šéf studia Todd Howard své vize neustoupí a hra se postupně může proměnit v projekt, který bude jednou považován za legendární.

Natus Vincere a Aurora si zahrají finále ESL Pro League

Ve Stockholmu je rozhodnuto o složení finále 23. sezony ESL Pro League. O titul si v neděli zahrají týmy Natus Vincere a Aurora Gaming, které v semifinále zvládly třímapové bitvy. Turnaj v Counter-Striku má dotaci 275 tisíc dolarů a vítěz získá 100 tisíc.

Valve odmítá žalobu z New Yorku. Loot boxy podle firmy nejsou hazard

Společnost Valve reagovala na žalobu podanou generální prokuraturou státu New York, která tvrdí, že loot boxy v některých hrách firmy porušují zákony o hazardu. Podle úřadů se problém týká takzvaných „mystery boxů“, například beden nebo balíčků s náhodným obsahem, které se objevují ve hrách jako Counter-Strike 2, Dota 2 nebo Team Fortress 2.

Crimson Desert zveřejnil technické parametry pro PS5 a Xbox jen krátce před vydáním

Studio Pearl Abyss konečně odhalilo technické parametry očekávané akční hry Crimson Desert pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Informace přichází jen něco málo přes týden před oficiálním vydáním hry, které je naplánováno na 19. března.

FURIA a Gentle Mates na Masters Santiago končí

První vyřazovací zápasy play off na VALORANT Masters Santiago poslaly domů dva favority. Z turnaje vypadly brazilská FURIA, nasazená jako jednička z VCT Americas, i evropský tým Gentle Mates. Ve hře naopak zůstávají BBL Esports a All Gamers, kteří si po výhrách 2:1 udrželi šanci na první globální trofej letošní sezony VCT.

Hráči objevili netradiční způsob, jak si poradit s nepřáteli v Resident Evil Requiem

Hráči Resident Evil Requiem objevili zajímavý herní trik, který může výrazně změnit souboje v první části hry. Zdá se totiž, že jeden z typů zombie dokáže za určitých okolností jediným útokem zabít i ty nejsilnější nepřátele v oblasti Rhodes Hill Chronic Care Center.

Studio Build A Rocket Boy propouští další zaměstnance. Jde opět o problémy kolem hry MindsEye

Skotské vývojářské studio Build A Rocket Boy oznámilo další vlnu propouštění poté, co jeho akční hra MindsEye výrazně propadla po vydání. Generální ředitel Mark Gerhard zároveň znovu zopakoval kontroverzní tvrzení, podle kterých za problémy hry může „organizovaná špionáž a korporátní sabotáž“.

Hráč týmu Top Esports čelí vyšetřování kvůli podezření na porušení pravidel

Čínská esportová organizace Top Esports zahájila vyšetřování svého hráče League of Legends Jang „naiyou“ C’-ťiena. Klub uvedl, že jungler čelí podezření kvůli neobvyklému výkonu a možnému porušení pravidel fair play. Případ už byl předán vedení ligy LPL, které má situaci dále prošetřit.

Ubisoft potvrdil remake Assassin’s Creed IV: Black Flag. Návrat pirátské legendy se blíží

Po letech spekulací a úniků informací Ubisoft konečně oficiálně potvrdil to, o čem herní komunita dlouho mluvila. Je tu připravovaný remake populární hry Assassin’s Creed IV: Black Flag. Nová verze ponese název Assassin’s Creed: Black Flag Resynced a podle dostupných informací by se mohla objevit v průběhu příštího roku.

Oxygen Esports končí v Rainbow Six Siege

Oxygen Esports odchází z esportové scény Rainbow Six Siege. Organizace v ní působila od května 2020, kdy převzala sestavu Team Reciprocity, a po šesti sezonách uzavírá jednu kapitolu severoamerického Siege.

Shyvana dostává velký rework v patchi 26.6

Přepracování Shyvany přichází do League of Legends v patchi 26.6 a přináší významné změny jak v hratelnosti, tak ve vzhledu. Po letech diskusí Riot konečně modernizuje jednu z nejdiskutovanějších postav a slibuje, že její dračí podoba bude mít konečně významnější dopad než dříve.

Nový God of War je údajně ve vývoji. Hlavní roli má převzít Faye místo Krata

Ve světě série God of War se podle zákulisních informací chystá další velký projekt. Tentokrát by však neměl stát v čele ikonický Kratos. Hlavní postavou má být údajně Faye, jeho druhá manželka, a děj se má odehrávat před událostmi severské ságy z let 2018 a 2022.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama