Riyadh Falcons se spojili s týmem Stallions, který podporuje FaZe Clan, a společně postavili novou sestavu pro druhou nejvyšší úroveň Call of Duty. Tým ponese jméno FaZe Falcons a má míchat severoamerické i saúdskoarabské hráče.
FaZe Falcons se mají zapojit do severoamerického Challengers okruhu a začít kvalifikací do druhé sezony Challengers Elite. Online kvalifikace proběhnou od 28. února do 1. března, přičemž čtyři nejlepší týmy si zajistí místo v Elite.
Výraznou část sestavy tvoří saúdskoarabská dvojice GntL a Hakem „KnoX“ Al-Shaibani, která na scéně zaujala po širším zapojení Blízkého východu do okruhu EMEA. GntL se dostal do play off první fáze Elite a s Night Vibes skončil v top osmičce, KnoX se zase držel vysoko v online pohárech a v průběhu sezony Call of Duty: Black Ops 7 neskončil hůř než šestý ve třech turnajích, které odehrál.
Další posilou je Paul „PaulEhx“ Avila, známý z působení v London Royal Ravens a Minnesota Rokkr. Nedávno hrál za Team Falcons White a v Elite Stage 1 Playoffs došel až na druhé místo. Čtvrtým jménem je Swooty, který Stallions reprezentuje od začátku roku 2025 a v únoru s týmem bral umístění v top 24 na CDC Dallas Open, za které získali 3 000 Challengers bodů.
Takové „akademické“ týmy mívají v Challengers roli výtahu pro nové tváře, které se časem můžou prosadit až do Call of Duty League. V posledních letech podobné sestavy zkoušely i další organizace a pro Stallions i FaZe Clan má partnerství s Riyadh Falcons znamenat hlavně stabilnější platformu pro hráče, kteří chtějí růst směrem k úplné špičce.

