Více
  11 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Tyler1 se oficiálně loučí s T1. Smutný den, hlesl

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Organizace T1 dnes oznámila, že populární streamer a bavič Tyler “Tyler1” Steinkamp se po téměř dvouletém působení v týmu loučí s touto slavnou organizací. Na streamu prohlásil, že rozhodnutí bylo oboustranné.

  Tyler1 poprvé podepsal smlouvu s T1 17. října 2020, tedy přímo uprostřed mistrovství světa 2020. Do dnešního dne je T1 jedinou esportovou organizací, se kterou kdy streamer podepsal smlouvu. Od svého vstupu do T1 získal Tyler1 na Twitchi více než 1 milion sledujících. Na svém dnešním streamu potvrdil, že rozchod byl vzájemný a ne kvůli nějakým rozepřím.

  “Rádi bychom Tylerovi1 poděkovali za to, že byl součástí rodiny T1. Jsme vděční za čas, který jsi tu strávil, a za všechny vzpomínky. Budeme i nadále sledovat tvůj růst a víme, že budeš i nadále zářit!”

  Tyler1, známý svou bombastickou osobností, turnaji Tyler1 Championship Series a tím, že dosáhl na Challenger hrající všechny role kromě supportu na severoamerickém serveru League of Legends, byl od svého vstupu do organizace součástí široké škály obsahu T1.

  “Takže oficiálně končíme s T1. Smutný den, lidi – smutný den. Nebyl k tomu žádný konkrétní důvod… nebylo to kvůli riziku pro značku.”

  Tylerova cesta na vrchol

  V roce 2021 Tyler1 ve spolupráci s Twitch Rivals uspořádal virtuální silový mítink, kde proti sobě soutěžili profesionální vzpěrači různých váhových kategorií, kteří tahali různé zdvihy na body. Tato událost byla první svého druhu a společnost Twitch ji dokonce obnovila pro několik budoucích opakování. Na tomto setkání Tyler1 překonal svůj předchozí osobní rekord v mrtvém tahu, když zvedl 550 liber.

  Nyní, když už nebude mít na rychlém vytáčení skvělého hráče League of Legends Lee “Faker” Sang-hyeoka, není jisté, kde bude Tylerův1 další domov – a zda vůbec podepíše smlouvu s jinou organizací. Prozatím se streamer v současné době snaží dostat do Challengeru v roli supporta, aby tak završil svůj několikanásobný Challenger run.

  Tyler1 je jedním z nejoblíbenějších streamerů na Twitchi ve hře League of Legends. Na této platformě nasbíral více než 4,8 milionu sledujících a jeho kanál na Youtube má 2,74 milionu odběratelů.

  T1 se účastní jarního splitu LCK 2022, kde má jeho tým v lize po třech týdnech skóre 6:0. Ve svém kralování na vrcholu bude chtít pokračovat 9. února proti Hanwha Life Esports.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS