Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  TSM vstupuje do hry Dota 2 a podepisuje smlouvu s týmem Undying

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  TSM vstupuje do okruhu Dota Pro Circuit. Podepisuje tým Undying, který se umístil na druhém místě v Severní Americe.

  Tým Undying se zformoval během prvního ročníku DPC v letech 2021-2022 a od té doby se drží na vrcholu severoamerického žebříčku. V roce 2021 vedl tým Undying na pozici supporta veteránský kapitán David “MoonMeander” Tan. Podporoval ho další veteránský hráč supportu Kim “DuBu” Doo-young. Tito dva tvořili jádro týmu a zbytek týmu tvořili mladí hráči, kteří právě vstoupili na scénu Dota. Doplnili je Jonathan Bryle “bryle” Santos De Guia, Jonáš “SabeRLight-“. Volek a Enzo “Timado” Gianoli. Kombinace veteránů a mladých talentů vynesla nesponzorovaný tým do velkých výšin.

  Už ve své premiérové sezóně tým Undying dominoval severoamerickému DPC. Během celého roku 2021 se Undying vždy přetahovali o první místo v regionu s týmy Quincy Crew a Evil Geniuses. Od postupu na hlavní soutěž je však neustále dělilo jedno vítězství.

  Příležitost pro tým Undying měla přijít během závěrečné regionální kvalifikace na The International 10, kde porazili všechny ostatní severoamerické týmy, aby se dostali na největší turnaj v historii Doty.

  V závěrečný den skupinové fáze International 10 tým Undying jen těsně přišel o místo v Upper Bracketu. Poté prohráli v souboji o nejlepší výsledek s týmem Fnatic, čímž se z turnaje vyřadili. I přes brzký odchod na 13.-16. místě byl celkový dojem z Undying takový, že patřili k nejsilnějším týmům severoamerického DPC.x

  Poté, co Undying zůstali ve stejné sestavě i pro DPC 2022, se umístili na druhém místě v regionální lize Winter Tour a konečně přerušili sérii třetích míst. A i když je trochu hořkosladké, že tuto novinku nemohli oznámit před svým prvním majorem, tým konečně dostal šanci s hlavním sponzorem jít do regionálního finále.

  Na akvizici TSM se pracovalo již několik měsíců. Fanoušci Doty se vždy ptali, kdy si přední severoamerická organizace vybere tým. Vstup nové organizace do Doty je paprskem naděje po měsících negativních zpráv, které zahrnovaly i zrušení posledního Winter Majoru.

  “Podepsat smlouvu s TSM je splněný sen,” řekl MoonMeander.“Všem fanouškům hry Dota 2 od TSM přejeme novou éru v Severní Americe.”

  Tým bude od 18. do 20. února soutěžit o 100 000 dolarů a 380 bodů DPC na regionálním finále Severoamerickéligy.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS