Více
  -0.1 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Shox se rozpovídal o svém působení v Liquidu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Francouzská hvězda CS:GO Richard “shox” Papillon včera prozradil, že se může věnovat dalšímu kroku své kariéry, a to několik dní poté, co Team Liquid přesunul jeho a hlavního trenéra Erica “adreN” Hoaga na lavičku.

  I když shox neuvedl, kde plánuje hrát, je pravděpodobné, že se opět připojí k některému evropskému týmu, vzhledem k tomu, že severoamerická zkušenost nevyšla podle původních plánů. Rival se s týmem Liquid dohodl, že během roku 2022 zůstane v USA na dvě období po třech a dvou měsících a přestěhuje se ke své ženě a nevlastnímu synovi.

  V době, kdy byli Shox a jeho rodina připraveni nastoupit a zasvětit svůj život tomuto období v Severní Americe, se téměř všechny turnaje CS:GO přesunuly do Evropy. To znamenalo, že Shox musel zůstat ve Francii a zároveň žít život NA hráče, což mu vše zkomplikovalo.

  “Jsem neustále v pohybu, nemám čas na odpočinek a zotavení z tohoto přetíženého CS programu. Buď jsem v bootcampu, nebo na turnajích, nebo na natáčení pro média, nebo v USA na regionálních kvalifikacích jako BLAST, RMR, IEM, … Protože jsem neměl v USA domov, byl jsem v těchto obdobích buď v hotelu, nebo u manažera, kterému ze srdce děkuji, protože znal mou situaci, udělal vše pro to, aby mi cestu co nejvíce zpříjemnil, moc mu děkuji za ubytování,” uvedl Shox ve svém prohlášení.

  Kariérní vyhoření

  Liquid měl v první polovině sezony 2022 smíšené výsledky a často bojoval. Francouzský rival uvedl, že si mohl všimnout, jak tým hraje lépe poté, co strávil nějaký čas tréninkem v Evropě, ale jeho úroveň postupně klesala poté, co strávil týdny tréninkem v USA kvůli nutnosti zúčastnit se regionálních kvalifikací. Tato stresující tréninková rutina a hektický program CS:GO vedly k tomu, že Shox na konci květnového PGL Antwerp Major vyhořel.

  “Na konci Majoru jsem měl vyhoření. Musel jsem co nejdříve odjet domů. Proto jsem nebyl přítomen v Antverpách na finále a omlouvám se všem fanouškům, kteří čekali na mou přítomnost. Také jsem si uvědomil, že od začátku ledna až do majoru jsem byl doma jen asi 25 dní, z toho polovina byla v americké pracovní době, takže od sedmi večer do dvou nebo tří do rána. Lidský aspekt, který vyžaduje rovnováhu v mém životě, kterou jsem půl roku neměl, rozhodnutí posadit se na lavičku bylo v mých očích nevyhnutelné,” řekl Shox.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS