Více
  12.7 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  OG se na Arlington Majoru opět potýkají s problémy s vízy

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Na PGL Arlington Major, závěrečný Dota 2 major v sezóně 2021/2022, bude za OG hrát Sébastien “Ceb” Debs. Dvojnásobný vítěz The International se na soupisku vrátil poté, co kapitán týmu Mikhail “Misha” Agatov a trenér Evgenii “Chuvash” Makarov nebyli schopni zajistit americká víza pro cestu do texaského Arlingtonu.

  “S těžkým srdcem budeme opět trávit akci bez nich po boku, oba se velmi snažili, aby kluky dostali na Major. Místo toho budou s týmem pracovat na dálku a poskytovat mu podporu z domova,” řekl šéf esportu OG Mike Schwartz.

  Ceb se vrací na soupisku OG pro hru Dota 2 jako náhradník poté, co Misha a Chuvash nezískali americká víza.

  OG se kvalifikoval na PGL Arlington Major poté, co si zajistil třetí místo na turnaji DPC WEU 2021/2022 Tour 3 Division 1. Tým se však potýkal s problémy s vízy, kvůli kterým se Misha a Chuvash nemohli zúčastnit Arlington Major, druhého Dota 2 Majoru, na který se kvalifikovali.

  První Dota 2 Major, který vynechali, byl ESL One Stockholm Major, kde se Ceb a Johan “N0tail” Sundstein vrátili do týmu jako hráč, respektive trenér. Díky Cebovým zkušenostem a vůdcovství získali OG svou pátou trofej z Majoru, když ve velkém finále porazila severoamerický tým TSM.FTX 3:1.

  Podobně jako na ESL One Stockholm Major si Ceb na PGL Arlington Major vymění role a převezme pozici 5 supporta. Dvojnásobný šampion TI hrál většinu své kariéry v offlane a během vítězných majorů OG v letech 2016-2018 působil jako kouč.

  Od opětovného odchodu do důchodu po ESL One Stockholm Major Ceb pokračoval v hraní pubů v Evropě. Za posledních osm dní odehrál Ceb podle Dota 2 Pro Trackeru 62 zápasů a ve 21 z nich použil Io, což znamená, že trénoval na pozici 5 supporta.

  Soupiska OG Dota 2 pro PGL Arlington Major:

  • Artem “Yuragi” Golubiev
  • Bozhidar “bzm” Bogdanov
  • Ammar “ATF” Al-Assaf
  • Tommy “Taiga” Le
  • Sébastien “Ceb” Debs

  Historie organizace

  Tým OG byl vytvořen jako nový tým bývalých hráčů Monkey Business. Průlom v týmu nastal na frankfurtském majoru koncem listopadu 2015. Probojovali se do nižší skupiny a porazili šampiony TI5 Evil Geniuses a druhé CDEC Gaming. Později se jim ve finále podařilo zdolat Team Secret… a zbytek už je historie.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS