Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  K0nfig reaguje na zvěsti o pěstním souboji v souvislosti se zprávami, že opouští Astralis

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zdroje uvádějí, že Counter-Strike: Kristian “k0nfig” Wienecke byl vyhozen ze společnosti Astralis kvůli fyzické potyčce.

  Rifler se podle několika zdrojů údajně zapletl do pěstního souboje na turnaji ESL Pro League Season 16 na Maltě. O situaci jako první informoval Jaxon. O něco později ji zřejmě krypticky potvrdil k0nfig na Twitteru, přičemž CSGO profesionál tvrdil, že je mu to líto a cítí se provinile.

  Podle zdrojů Jaxona se k0nfig dostal do hádky po skupinové fázi ESL Pro League na Maltě, kde Astralis po třech prohrách a pouhých dvou vítězstvích ve skupině C nepostoupil do play-off, a hádka přerostla v pěstní souboj.

  “Využiji toto smolné období k restituci, nalezení sebe sama a návratu s pevnějším smýšlením a silou vůle. Mrzí mě, jak to ovlivňuje mé spoluhráče a všechny v Astralis. Cítím se provinile a je mi to líto, ale vím, že si s tím poradíte. A vyhrajete! Hodně štěstí. Mé srdce je s vámi,” stálo na Twitteru.

  Vyjádření k tweetu

  K0nfig však později popřel, že by tweet odkazoval na údajnou fyzickou potyčku. Uvedl, že ho Jaxon kontaktoval s fámami, které byly většinou nesmyslné, ale zahrnul je do příběhu, přestože k0nfig žádal, aby tyto fámy zůstaly soukromé.

  “Požádal jsem je, aby mě už nekontaktovali. Bolí to jako čert, ale doufám, že dostanu od doktora zelenou, abych se mohl brzy vrátit,” řekl K0nfig.

  Důvod údajného rozhodnutí Astralis propustit K0nfiga zatím není potvrzen. Mezitím se organizace údajně snaží přivést zpět na svou soupisku Nicholaie “dev1ce” Reedtze. Komunita je však zvědavá na to, jaké další kroky organizace Astralis podnikne.

  https://www.youtube.com/watch?v=-rmacB34sNs

  K0nfig byl součástí Astralis od října 2021. Je jedním z nejlepších fraggerů týmu a podle HLTV měl letos průměrné hodnocení 1,07. K0nfig měl ale nedávno problémy s komplikovanou zlomeninou kotníku, což narušilo jeho účast na nadcházejícím RMR. K0nfig má nyní možná také problémy kvůli údajné pěstní bitce.

  Astralis bude hrát příště v Evropském RMR A, které začíná 4. října. Organizace se ke zvěstem kolem k0nfiga veřejně nevyjádřila. Doufejme ale, že se jedná jen o pouhé fámy, které nekazí reputaci tak skvělému hráči. Šušká se však, že už komunikuje s Ninjas in Pyjamas o působení pod jejich organizací.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS