Více
  4.9 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Iceiceice má v Dotě opravdu drahý inventář

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Daryl “iceiceice” Koh nashromáždil během své kariéry rozsáhlou sbírku drahých a vzácných předmětů pro hru Dota 2.

  Tento úspěšný singapurský profesionál se od roku 2011 utkává s nejlepšími hráči hry Dota 2 na světě. Zúčastnil se také téměř všech turnajů The International – s výjimkou TI7 a TI11 – a také akcí pořádaných společností Valve, kde lze získat ty nejexkluzivnější herní předměty.

  Při streamování na Twitchi se iceiceice se svými diváky podělil o to, jaké jsou podle něj nejcennější a nejdražší předměty, které za svou jedenáctiletou profesionální kariéru získal.

  Nejdražší předměty hry Dota 2 ve sbírce iceiceice

  Není žádným překvapením, že dva předměty, které se dostaly na iceiceiceův seznam, jsou exkluzivní sběratelské předměty pro hrdiny z offlanu: Originální sekera Phractos a originální strážce Rudé mlhy pro sekeru.

  Podle komunitního tržiště služby Steam se cena Genuine Axe of Phractos zvýšila, neboť jedna se nedávno prodávala za 564 USD. Hodnota Axeho zádového štítu Vanguard se rovněž zvýšila, a to až na 285 USD.

  Pokud jde o sady hrdinů pro hru Dota 2, dvaatřicetiletý hráč zmínil, že jeho sada Darkclaw Emissary pro Dazzle a sada Alpine Stalker pro Ursa by vynesly pěkný balík.

  Sada Darkclaw Emissary se v současné době prodává na tržišti za 1 000 USD, ale poslední zakoupená sada se před měsícem prodávala pouze za 344 USD.

  Předmětem, který by veteránovi profesionální hry Dota 2 mohl vydělat pořádnou sumu, je sada Alpine Stalker, i když iceiceice si myslí, že není tak vzácná jako ostatní předměty v jeho sbírce.

  “Myslím, že set na Ursu je dost drahý, ale v dnešní době je docela běžný,” řekl. Poslední Alpine Stalker se však podle tržnice prodal za neuvěřitelných 1 200 USD.

  Iceiceice se domnívá, že ze všech předmětů v jeho sbírce je nejdražší jeho Genuine Ice Baby Roshan.

  Exkluzivní kurýr byl kdysi považován za nejžádanější herní předmět ve hře Dota 2. V roce 2014 prodávaly společnosti Valve a Perfect World na mistrovství Asie ve hře Dota 2 sošku Roshana v limitované edici. Ke každé sošce bylo přiloženo jedinečné sběratelské číslo a propagační kód, který mohli kupující použít k získání Roshanova dárku ve hře Dota 2.

  Hráči, kteří otevřeli speciální krabici s pokladem, obdrželi jednoho ze dvou kurýrů Baby Roshan, Lava Baby Roshan nebo Ice Baby Roshan. Jejich cena se neustále zvyšovala.

  Od té doby však hodnota předmětu klesla, přičemž poslední originální kurýr Ice Baby Roshan se podle tržiště prodával za 477 USD.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  1 komentář

  1. Grrat wevsite yoou have herde but I was curious if yoou knew of anny forumns that cover the
   same topics discussed in this article? I’d really like too bbe a
   part of group where I can get feedback from other experienced
   peoppe that share thee same interest. If you have anyy recommendations, please llet
   me know. Thanks!

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno