Více
  -0.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  Cloud9 koriguje průběh VCT Champions jasným vyřazením FULL SENSE

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Po těsné prohře s týmem Fnatic na začátku skupiny na VCT Champions se tým Cloud9 Blue vzchopil a v sérii s týmem FULL SENSE vyhrál 2:0. Vítěz asijsko-pacifické kvalifikace o poslední šanci se po prohrách s Vision Strikers a nyní s Cloud9 vrací domů.

  Cloud9 na mapu vybranou FULL SENSE vlétli silně a zvolili hlubokou obranu. Nechali FULL SENSE převzít kontrolu nad midem, ale dobře využili utility, aby FULL SENSE donutili vrátit se na site, který už byl kompletně pod kontrolou Cloud9. FULL SENSE si připsali tři z prvních čtyř kol, ale Cloud9 ovládli jejich obrannou polovinu se skóre 9-3.

  Na začátku druhé poloviny se FULL SENSE snažili najít dynamiku a jen těsně vyhráli kolo s pistolemi, než okamžitě prohráli proti force buyi od Cloud9. V obranných kolech se jim dařilo, ale jakmile C9 naskládali několik ultimátek a snadno si vzali béčko, než Xetův triple kill zajistil týmu bod.

  Úkol FULL SENSE vrátit se zpět byl o to těžší, zamířili totiž na Breeze, mapu, kterou si Cloud9 vybrali s 90procentním poměrem vítězství k dobru. Prohráli kolo s pistolemi, ale zázračně se vzpamatovali a anti-eko kolem si zajistili vedení 4-1 před dalším plným nákupem. Cloud9 však odpověděli třemi koly, podpořenými chytrým využitím utility a ultimátek. Jejich schopnost kontrolovat haly na Breeze jim značně usnadnila braní A, což vedlo k remíze 6:6 v poločase.

  Na začátku druhého poločasu Mitch doručil Cloud9 obrovské pistolové kolo prostřednictvím spojky 1v1, ale FULL SENSE opět okamžitě odpověděli anti-eko kolem. Další číhaná umožnila C9 získat první kolo plného nákupu v tomto poločase rozhodujícím způsobem, čímž se mapa opět vyrovnala na 8-8 před oddechovým časem FULL SENSE. Pomalé zabírání stran ze strany FULL SENSE umožnilo Cloud9 pouze své utility, které mohli použít na opakované záběry, než tým z Thajska začal zvyšovat tempo a dostal se zpět do mapy, což vedlo k další remíze 11:11. FULL SENSE se vítězstvím v soubojích o stranu A ujali vedení 12:11, ale perfektně načasovaný nůž KAY/O od Xeppaa v dalším kole stejnou hru zavřel a poslal ji do prodloužení, ve kterém se povedlo Cloud9 hru ukočnit ve svůj prospěch.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Bobby Kotick

  Akvizice Activision Blizzard společností Microsoft. Co to znamená?

  Společnost Activision Blizzard je od loňského roku pod drobnohledem veřejnosti kvůli údajným případům sexuálního zneužívání a sexuálního obtěžování zaměstnankyň. To vedlo kalifornský úřad pro spravedlivé zaměstnávání a bydlení k podání žaloby na společnost v červenci 2021.

  Cesta Teamu Liquid na League of Legends Championship

  Soupiska Team Liquid 2022 je nejnovějším super týmem v sérii League of Legends Championship. V čele se zkušenými veterány, jako jsou support Jo "CoreJJ" Yong-in, mid laner Søren "Bjergsen" Bjerg a top laner Gabriël "Bwipo" Rau, není divu, že očekávání od této iterace týmu jsou větší než kdy jindy.

  Evil Geniuses zůstávají po výhře nad Immortals v LCS Lock In neporaženi

  Tým Evil Geniuses v League of Legends dnes smetl Immortals. V turnaji 2022 LCS Lock In je zatím neporažen.

  CS:GO týmy prodlužují partnerství s ESL Pro League do roku 2025

  Partnerství s ESL Pro League ve hře Counter-Strike. To bylo podle oznámení společnosti ESL Gaming prodlouženo nejméně do roku 2025. Přesněji jde o partnerství mezi 14 týmy a ESL Gaming, jindy označované za Louvre Agreement.

  Společnost Valve poskytuje aktuální informace o zrušeném turnaji Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022

  Společnost Valve vydala malou aktualizaci týkající se zrušení turnaje Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022. Uvedla, že pracuje na plánu náhradní akce.

  Riot údajně vyšetřuje bosse TSM Reginalda kvůli špatnému chování na pracovišti a šikaně

  Společnosti Riot Games a Team SoloMid v úterý potvrdily, že vyšetřují obvinění ze slovního napadení a šikany vznesené proti generálnímu řediteli a zakladateli TSM Andymu "Reginaldovi" Dinhovi.
  Reklama
  Reklama
  Reklama