Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Sample Category Title

  Redakční výbeř

  DALŠÍ ZPRÁVY

  Call of Duty: Modern Warfare 2

  Jaké loadouty používají hráči OpTic Texas v Modern Warfare 2?

  OpTic Texas a jeho sestava Shotzzy, iLLeY, Scump a Dashy se vrací do sezóny Call of Duty: Modern Warfare 2.
  „TenZ“ se natrvalo přesouvá k Sentinels

  TenZ by po nadcházející sezóně mohl opustit Sentinels

  Během uplynulé sezóny Sentinels vybudovali zcela nový VALORANT tým kolem své superhvězdy Tysona "TenZ" Ngo, ten se rozhodl zůstat v týmu, když ho oslovil, aby znovu podepsal smlouvu.
  Do Valorantu míří nový agent

  Evil Geniuses odhalili svou soupisku pro VCT 2023

  Evil Geniuses odhalili celou soupisku pro sezónu VALORANT Champions Tour 2023 jediným tweetem. Na soupisku se vrací mnoho známých tváří a také několik známých volných hráčů. Jmenovitě soupisku doplňují bývalý hráč XSET Brendan "BcJ" Jensen a bývalý hráč 100 Thieves a NRG Ethan "Ethan" Arnold.

  Nejlepší League of Legends šampioni na solo queue

  Hráče sólo fronty v League of Legends to možná překvapí, ale metagame na profesionální scéně je o dost jiná než na ranked žebříčku.
  Call of Duty: Modern Warfare 2

  Jak v nových Call of Duty titulech získat fotbalové operátory?

  Tři z největších fotbalových hvězd na celém světě se ještě letos objeví ve hrách Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone 2.
  Ramattra, Overwatch 2

  Co všechno víme o novém Overwatch hrdinovi?

  Nejnovější hrdina hry Overwatch 2, omnický tank Ramattra, byl odhalen na velkém finále Overwatch League 2022.
  TFT Worlds

  Největší TFT streamer se probojoval až na Worlds

  Michael "k3Soju" Zhang z Cloud9 hraje Teamfight Tactics na vysoké úrovni už od dob PBE. Ani jednou se však nekvalifikoval na mistrovství světa v TFT. Přestože je Soju nejpopulárnějším streamerem této hry, nikdy nedosáhl absolutního vrcholu soutěže - až do tohoto víkendu.

  Jihoamerická Dota 2 zažívá nečekaný vzrůst

  Změny na soupiskách jihoamerického okruhu Dota Pro Circuit (DPC) pokračují, protože Beast Coast jako první oficiálně oznámil novou soupisku. Do nového týmu Beast Coast přicházejí z Thunder Awaken Gonzalo "Darkmago" Herrera a Rafael "Sacred" Yonatan.
  Proper, Overwatch

  Proper získal ocenění OWL 2022 Alarm Rookie of the Year

  K téměř žádnému překvapení se vítězem ceny Alarm Rookie of the Year pro sezónu 2022 Overwatch League stal Kim "Proper" Dong-hyun ze San Francisco Shock.

  Už je to rok, co Apex Legends dostal novou zbraň

  Druhý den 15. sezóny hry Apex Legends s názvem Eclipse značí přesně rok od chvíle, kdy hra dostala poslední novou zbraň.
  Eternalenvy, Dota 2

  EternaLEnVy hodnotí Sneykingovu výhru na Internationalu

  Ne vždy potřebujete hvězdného hráče, abyste si domů přivezli Aegis of Champions. I když fanoušci v průběhu let již několikrát viděli novou krev, která se stala mistry světa, někdy zvítězí odhodlání a tvrdá práce.

  T1 a Faker se chtějí znovu zapsat do historie

  Po pětiletém čekání se T1 a Lee "Faker" Sang-hyeok konečně vrátili do dalšího finále League of Legends Worlds a od dalšího vítězství je dělí už jen jedna série s nejlepšími pěti výsledky. Tým vyřadil poslední naději LPL, JDG, výsledkem 3:1 a nyní čeká na finálovou sérii turnaje v San Franciscu.

  Změna play-off mety v Overwatch League

  Stejně jako ve většině let se i v play-off sezóny 2022 Overwatch League objevuje nová meta a do boje vstupuje nový podpůrný hrdina Kiriko. To je v posledních ročnících Overwatch League, kdy do sezónního play-off přichází nějaký patch nebo změna, obvyklé.
  Overwatch 2

  První event v Overwatchi 2 je spuštěn

  První halloweenská událost hry Overwatch 2, která se protáhne od 25. října do 8. listopadu, se zcela novým herním režimem PvE a kapkami strašidelného obsahu na Twitchi, je v plném proudu. Nová událost, nazvaná Wrath of the Bride, je dalším kooperativním herním režimem a slouží jako pokračování klasického herního módu Junkenstein’s Revenge.
  The Guard, Valorant

  Trent se údajně znovu připojí do týmu The Guard pro VCT 2023 NA Challengers

  Podle zprávy z Dot Esports se populární volný hráč Trent "trent" Carins chystá znovu podepsat smlouvu s týmem The Guard pro sezónu 2023 VALORANT Champions Tour. Poté, co se trent připojil k týmu a rychle se vypracoval na hvězdu, byl velkým volným hráčem, který byl k dispozici ostatním franšízovým týmům. Přestože se The Guard nedostal k franšíze, Trent zůstane v týmu, který ho dostal na výsluní.